Kablosuz Şarj ile Gündelik Konforunuza Artı Katın

kablosuz sarj3

Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının artmasıyla birlikte adeta makinaya bağlı yaşar gibi prizlerle aramızda sevgi bağları oluşturduk. Bu sevgi bağlarımızın adı “şarj kabloları”. Nereye gidersek gidelim kimliğimizi taşır gibi şarj aletlerimizi de yanımızda taşıyoruz. Öyle ki çantamızda ve ceplerimizde onlarla gezmek artık bize normal geliyor. Ne kadar normal gelse de bu durum gün içerisindeki uğraşlarımıza bir artı katıyor. Tam olarak bu noktada Legrand’ın Kablosuz Yaşam başlığı adı altında tüketici ile buluşturduğu ürünlerden biri olan Legrand Raventi Kablosuz Şarj Cihazı imdadımıza yetişiyor.

Kablosuz Şarj Cihazı Nedir? Nasıl Çalışır?

Legrand Kablosuz Şarj Cihazı; kablosuz şarj özelliği olan cep telefonunuzu şarj etmek için yerleştirebileceğiniz bir kısım ve bir adet USB girişinden oluşuyor. Cihazı prize taktıktan sonra kablosuz şarj olma özelliği mevcut telefonunuzu cihazın kablosuz şarj kısmına yerleştirip telefonunuzu şarj etmeye başlayabilirsiniz. Üstelik aynı anda cihazın üstendeki USB girişini başka bir telefonu ya da herhangi bir mobil cihazınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz. Legrand bizler için cihazı tanıtan bir video da hazırlamış.

Ürünün Faydalarına Göz Atacak Olursak

Ürün tam anlamıyla tüketiciye konfor sağlamak için üretilmiş ancak bir tüketici gözüyle baktığımızda öne çıkarılmayan avantajlarını da fark edebiliriz. Bunlardan ilki şarj aletini yanından hiç ayırmayan hatta gittiği yerlere yedekleyenler için. Günün büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz yere yerleştireceğiniz bir adet Legrand Kablosuz Şarj cihazı ile şarj aleti telaşından kurtulabilirsiniz. Örneğin ofisteki masanıza ya da evinizde sürekli oturduğunuz yerde bulunan prize cihazı monte ederek telefonunu masanın üstüne ya da koltuğun yanına koymak yerine cihaza yerleştirerek gün içerisinde sürekli şarjınızı tazeleyebilirsiniz. Eğer siz de ne ile ilgileniyor olursa olsun bir taraftan telefonunda müzik uygulamaları açık yaşayanlardan iseniz ürün kurtarıcı görevi görüyor 🙂

Tüketici gözünden ürünün bir diğer faydası ise şarj sırasında telefonla ilgilenemiyor olmak. Bu kulağa ilk sefer de olumsuz bir durummuş gibi gelse de aslında birçok faydası var. Bilindiği üzere telefonların birçoğu şarj girişinden bozulmaya başlıyor ve bu durumun sebebi sıklıkla telefon şarj olurken kullanmaya devam etmemiz. Şarj olan telefon hareket ettiğinde şarj girişi zarar görmeye başlıyor ve belli bir süre sonra şarj etme sorunları başlıyor. Buna ek olarak şarj olan telefonu çalıştırmaya devam etmek bataryaya da zarar veriyor. Sonuç olarak telefonlarımız şarj olurken aynı anda telefonla ilgilenemiyor olmamız telefonumuzun ömrünü uzatırken bizlere de bir süreliğine dünyaya dönme şansı tanıyor 🙂

Ürün sayesinde sevdiklerimiz ile girdiğimiz “Koltuğun yakınındaki priz benim!” kavgasının sona ermesinden ise bahsetmiyorum bile.

Ürün ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinmek ve benzer ürünlere göz atmak için Legrand‘ı ziyaret edebilirsiniz.

Ürünü satın almak ve diğer tüm elektrik ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için ise krcelektromarket.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Diğer yazılarımızı okumak için blogumuzu incelemeyi unutmayın!

Related Posts

My New Stories

3m-elektrik-bandi
Kardeş Elektrik discrepancy şalter üretti
kablosuz sarj
sirius
otomasyon