KRC Elektro Market Blog

blog7

     İlk KRC Elektro Market blog yazımızdan herkese merhaba!  Dijitalleşen dünya ve günlük hayata dair alışkanlıklarımız online platformlara dönüşmesiyle birlikte, sektöre adım attığımız ilk günden beri hayalimiz olan kaliteli ürün ve hizmeti ulaştırabildiğimiz kadar fazla tüketiciye ulaştırma isteğimizi gerçekleştirmek üzere harekete geçtik. Bugüne kadar sağladığımız tüm elektrik malzemelerini için  müşterilerimizin dijital ortamda satın alma işlemi yapabileceği bir e-ticaret sitesi kurduk. Başlarken çalıştığımız markalar, sahip olduğumuz bayilikler, ürün çeşitliliğimiz ve güçlü stoğumuz bu hayalin gerçekleşmesindeki önemi bize gösterirken güçlü lojistik ağımız bize cesaret verdi. 16. şubemizi bir dijital şube olarak açma kararını verdik. İşte online alışverişe atılma sürecimiz böyle başladı.  Aylar süren araştırma ve hazırlık süreçlerini tamamladık. Ardından bugün KRC Elektro Market olarak Türkiye’nin her yerinden hem endüstri hem de son tüketici için güçlü markalar tarafından üretilen elektronik ürünlerin talebini karşılayabilir hale geldik. 

   Neden Blog Yazmaya Başladık?

     Tüketicilerimize verebileceğimiz hizmetleri tasarlarken, ürün satın almanın yanı sıra onlara sektörel yenilikleri ve güncel fiyat listelerini takip edebilecekleri,  faydalı bilgiler edinebilecekleri bir blog da sunmaya karar verdik. KRC ailesi olarak her daim gelişimin ve değişimin bir parçası olmayı kendimize görev bildik. Bu gelişimi ve değişimi siz değerli tüketicilerimiz ve okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyacağımızdan şimdiden eminiz. Tüm bu süreçlerimiz de iş ortağımız olduğunuz kadar bilgi ve düşünce ortağımız da olmak isterseniz blogumuzu takipte kalabilirsiniz. Sadece okumak istemiyoruz, sürecinize dahil olmak ve birlikte içerikler üretmek de isteriz derseniz KRC Elektro Market Dijital Şube olarak her zaman üreticilerimiz ve paydaşlarımız ile birlikte ortak çalışmalar yapmaktan her zaman mutluluk duyarız.

   

     KRC Elektro Market olarak sizlere anlatacak çok şeyimiz var. Başlarken dijital şubemizi ve bu yeni şubemizin bizlerde yarattığı heyecanı sizlerle paylaşmayı yeterli görüyoruz. Bir an önce yeni içeriklerle yeniden karşınıza çıkmak için hazırlıklara koyuluyoruz. Artık mesai kavramını da ortadan kaldırdığımıza göre; günün istediğiniz saatinde, nerede olursanız olun ihtiyacınız olan tüm elektrik malzemeleri için bir www.krcelektromarket.com kadar uzağınızdayız 🙂

    Yeniden görüşünceye kadar, hoş kalın.

Related Posts

My New Stories

3m-elektrik-bandi
Kardeş Elektrik discrepancy şalter üretti
kablosuz sarj
sirius
otomasyon