Siemens Otomasyon İle Geleceğe Yolculuk

otomasyon6

 

Teknolojinin ve yaşamın günden güne yenilenerek değişime uğramasıyla birlikte tüketicilerin talepleri de değişmeye başlıyor. Değişime ayak uydurmak isteyen markalar bu taleplere yenilikçi ve pratik çözümler arayarak iş geliştirme yöntemlerine başvuruyorlar. Zaman, konfor ve pratiklik her geçen gün hem üreticiler hem de tüketiciler için daha önemli olmaya başladı. Zamanın ve inovasyonun değerini bilen markalardan biri olan Siemens, Fabrika Otomasyon bölümü “Otomasyonun Geleceğine Yolculuk” konulu bir etkinlik düzenliyor.

Geleceğe Yolculuk; Otomasyon

İster edge teknolojisi, ister yapay zeka veya büyük veri olsun, dijitalleşmenin etkisi her geçen gün endüstride daha fazla hissediliyor. Dijitalleşme, değer zincirlerini ve üretim yöntemlerini temelden değiştiriyor. İleri teknoloji artık tek başına yeterli değil. Akıllı çözümler yavaş yavaş yeni standartlar haline geliyor. Esnek, ölçeklenebilir, modüler ve aynı zamanda uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler…

Peki üretimde bu yüksek standartları nasıl başarıyla uygulayabilirsiniz?Otomasyonu yeniden keşfetmenin zamanı geldi! Ürün yaşam döngüleri giderek kısalıyor ve müşteri ihtiyaçları daha spesifik hale geliyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek ve talepleri karşılayabilmek için gereken bazı şeyler var. Bunlar; pazar ihtiyaçlarına uyum sağlayan ve “akıllı” otonom üretimin yolunu açan esnek, ölçeklenebilir çözümler.

Verimlilik ve sürdürülebilirlik günümüzde üretim ve tüketim halkasının olmazsa olmazları haline gelmeye başladı. Peki üretiminizi modüler, sürdürebilir, verimli dolayısıyla nasıl “akıllı” hale getirebilirsiniz? Sürekli değişen pazar ihtiyaçlarına nasıl esnek bir şekilde cevap verebilirsiniz? Elbette geleneksel yöntemler ile değil.

Siemens Fabrika Otomasyonu bölümü “Otomasyonun Geleceğine Yolculuk” sloganı altında, üretiminizin ne kadar kolay “akıllı” hale gelebileceğini gösterip üretiminizi daha esnek ve verimli hale getirmek için size somut çözümler sunmayı planlıyor. Sizleri fabrika otomasyonundaki en son teknolojilerle tanıştırıyor ve bunların Türkiye’deki endüstriyel tesislerde uygulanarak ortak fayda elde edilmesini sağlıyor. Üstelik etkinlik kapsamında sanal bir fuar da yer alıyor.

9-11 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleştirecek olan “Factory Automation Tour 2021″de sizleri canlı demolar ve heyecan verici sunumlar, bugün ve yarın için somut çözümler sunan uygulama örnekleri bekliyor. Online olarak üç gün sürecek olan bu etkinlikte 9 Şubat 2021 tarihinde saat 09:10 ile  17:00 arasında canlı sunumlara ek olarak sanal fuarı da ziyaret edebilirsiniz.

Sunum takvimi şu şekilde;

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve 9-10-11 Şubat’ta gerçekleşecek olan sanal fuar içeriğine buradan ulaşabilirsiniz. Canlı sunumlara katılabilmek için sisteme kayıt açmanız gerekiyor. 8 Şubat tarihinden itibaren kaydınızı oluşturmayı unutmayın!

Tüm Siemens otomasyon ürünlerine ve diğer elektrik malzemesi ihtiyaçlarınıza web sitemizden ulaşabilir, anında satın alabilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için blogumuzu takipte kalmayı unutmayın.

İnovatif günler dileriz.

Related Posts

My New Stories

3m-elektrik-bandi
Kardeş Elektrik discrepancy şalter üretti
kablosuz sarj
sirius
otomasyon