Sizleri Super Nano Spreyler İle Tanıştıralım!

6

Sağlığımızı korumak için birçok yönteme başvurur ve birçok ürün kullanırız. Böylece yaşam kalitemizi arttırır ve ömrümüzü uzatırız. Peki elektrik devrelerinin ve endüstriyel sistemlerin de çalışma kalitesini ve ömrünü uzatan ürünler olduğunuzu biliyor muydunuz? Üstelik bu ürünler hem endüstri sektöründe hem de evlerimizde kullanabileceğimiz geniş bir yelpazeye sahip. Hazırsanız sizleri Super Nano Spreyler ile tanıştıralım!

Super Nano Elektrik İzolasyon Spreyi

Super Nano Electric Professional

Ürünün amacı endüstriyel elektrikli ekipmanların yalıtımı ve elektriğin olduğu her yerde neme karşı koruyucu çok fonksiyonlu bir kaplama saplamak. Ürün yenilikçi bir yöntem ile elektrik ekipmanlarını kirden arındırıyor, nemin yerini alıyor ve yüzeyde koruyucu bir yalıtım tabakası oluşturuyor. Ajan korozyon oluşumunu önlüyor, oksidasyon ve ekipmanın elektrik iletkenliğini arttırıyor. Ayrıca yüzey akımının sızmasını da önlüyor. Üstelik en az 1 yıl boyunca güvenilir çok kademeli koruma garantisi veriyorlar. Doğrudan endüstri ile ilgilenenler için çok doğru bir tercih çünkü ndüstriyel ekipmanın elektrik parçalarının ömrünü de önemli ölçüde uzattığı gözlemlenmiş. Kısacası ürün zamanın elektrik parçalarına hasar verici etkisini engelleyerek paradan tasarruf sağlıyor ve hasarları önlüyor. Elektrik ekipmanlarını tıpkı bir diş minesi gibi koruyor.
“Tüm bunları nasıl yapıyor?” derseniz; Super Nano Electric Professional’de bulunan nanopartiküller, yüzey yapısına nüfuz ederek, nemin yerine geçiyor ve oksidasyonu gideriyor. Ürün, yalıtım direncini anında geri kazandırıyor ve akımın iletkenliğini büyük ölçüde arttırıyor. Ürün ulaşılması zor yerlere nüfuz ederbiliyor ve ıslak yüzeylere de uygulanabiliyor. Ve en güzel yanı tüm malzemeler için zararsız olması. Böylece ürünü denemenize engel olacak tüm engeller ortadan kalkıyor 🙂

Elektrik ekipmanlarını korumak için kullanılır. Kullanım alanları; terminaller, adaptörler, elektrik kontakları, jeneratörler, yüksek voltajlı kablolar, ateşleme bobinleri, akü terminalleri, ışıklar kısacası elektriğin olduğu her yer. Super Nano Electric Professional, işin ölçeğinden bağımsız olarak herhangi bir endüstride kullanılabilir. Madencilik, enerji, mühendislik, tarım, havacılık, nakliye, gemi inşa ve onarım, ulaşım, demiryolu sistemleri, kamu hizmetleri, otomotiv ve
onarım gibi birçok sektöre hizmet edebilir.

Super Nano Antirust Pas Sökücü Sprey

Super Nano Antirust Pas Sökücü Sprey


Ürünün amacı endüstriyel ve profesyonel ekipmanların metal yüzeylerine korozyona karşı çok kademeli koruma sağlayarak benzersiz ve çok fonksiyonlu bir kaplama sağlamak. Kirleri tamamen temizliyor ve her türlü nemi (nem, sis, yağmur, asit yağmuru, klorlu su, tuzlu su) yok ediyor. Korozyonu önlüyor ve durduruyor. Antirust da güçlü yapışma özelliğine sahip ve ulaşılması zor yerlere nüfuz edebiliyor.

Nasıl yapıyor? Super Nano Antirust Professional’ı oluşturan nanoparçacıklar, nemi, kiri, eski yağı ve yüzey oksidasyonunu ve korozyonu durduruyor. Kirli görüntüyü gideriyor. Üstelik ürün özelliklerini -60 ° C’den + 250 ° C aralığına kadar kaybetmiyor. Tüm malzemeler için zararsız ve ulaşılması zor yerlere nüfuz ediyor. Ürün ıslak yüzeylere uygulanabiliyor. Uzun süre elastikiyetini koruyarak kurumuyor. En eski pas lekeleri için bile denenebilir, biz denedik sonuç başarılıydı.

Uygulama alanları ise; metal yüzeyler, dişli eklemler, cıvatalar, vida somunları, kablolar, kilitler, metal donanımlar, vb. Hatta yüzme havuzları gibi sürekli neme maruz kalan yerler için bir ihtiyaç diyebiliriz.

Greaser Yağlayıcı Sprey

Super Nano Professional, yeni jenerasyonun benzersiz çok fonksiyonlu nano ölçekli yağlaması olarak pazarda kendini tanımlıyor. Ürün endüstri teçhizatının birimlerinin ve mekanizmalarının gıcırtı, bozulma ve pastan işlenmesi ve çok seviyeli korunması için tasarlanmış. Bütün hareketli parçalar için kullanılması tavsiye ediliyor. Gıcırdama ve aşınmaya karşı korumayı en az 1 yıl garantileme iddiasına da sahip. Yenilikçi yağlama formülü, hareketli parçaların ömrünü önemli ölçüde uzatarak ekipmanın her koşulda çalışmasını sağlıyor.

Peki tüm bunları nasıl yapıyor? Nanopartikülleri yüzey yapısına nüfuz ederek nemin ve zamanla oluşacak olan paslanmanın yerini alır. Gıcırdamayı ortadan kaldırarak sürtünmeyi ve aşınmayı azaltan bir kaplama oluşturur. Ayrıca ürün özelliklerini -60 ° C ile + 250 ° C arasında etkin bir şekilde sürdürebiliyor. Yine aynı şekilde tüm malzemeler için zararsız ve ulaşılması zor yerlere nüfuz edebiliyor. Nemli yüzeylere uygulanabiliyor ve esnekliğini uzun süre koruyabiliyor.

Uygulama alanları; zincirler, dişli bağlantılar, menteşeler, cıvatalar, vida somunları, fren kabloları, kilitler, endüstriyel ve profesyonel ekipmanlar, vb. Yani büyük fabrikalardan küçük yuvalarımıza kadar her alanda kullanıma uygun bir ürün.

Super Nano Elektronik İzolasyon Spreyi

Super Nano Electronics, hassas elektronikleri nemden koruyan bir ürün grubu. Devre kartlarının ve radyo kontrollü modellerin işlemleri ve korunması için ideal bir ürün. Tıpkı diğer spreyler gibi elektronik ve hassas parçaların yüzeyini zararsız bir şekilde kaplayarak elektronik parçaların zaman içerisinde toz, nem, su vb. yıkıcı etkilerden koruyor. Kullanım alanı dar bir ürün ancak hassas ve değerli elektroniklerin olmazsa olmazı diyebiliriz. Dizüstü bilgisayarının üstüne su dökenler için bir kurtarıcı.

Ürünleri incelemek ve satın almak için KRC Elektro Market’i ziyaret edebilir, diğer yazılarımızı okumak için blogumuza göz atabilirsiniz.

Related Posts

My New Stories

3m-elektrik-bandi
Kardeş Elektrik discrepancy şalter üretti
kablosuz sarj
sirius
otomasyon